Ламінат купити у Львові, Івано Франківську, Тернополі

Ламінат сьогодні  одне з популярних і улюблених усіма підлогових покриттів. Він являє собою екологічний матеріал, який став непоганою альтернативою натуральній деревині. Купити ламінат виробників Balterio, Egger, Kronopol, Classen, Коростенский на кращих умовах вам пропонує інтернет-магазин Ламинат77. Презентабельне і довговічне покриття.

Експлуатаційні характеристики ламинату

  • високий рівень міцності -щільність ламінованих панелей майже в два рази вище деревних
  • простота догляду і несхильність появи плям - ламінована підлога нескладно очистити за допомогою звичайної швабри або губки
  • естетичний зовнішній вигляд - даний матеріал буде мати гарний вигляд у приміщенні будь-якого призначення;
  • універсальність - покриття можна монтувати не тільки на підлогу, але і на стіну
  • доступна ціна -це підлогове покриття відрізняється відносно невисокою вартістю.

Вибрати ламінат у Львові, Івано Франківську, Тернополі

Ламінатна підлогу прекрасно вписується в будь-який сучасний дизайн, він відрізняється практичністю і високу зносостійкість. Для початку потрібно розрахувати, яке навантаження виявляється на підлогове покриття ваших приміщень. Важливо й те, яким чином будуть експлуатуватися підлоги після укладання покриття: чим вище навантаження, тим, відповідно, міцніше матеріал слід купувати.
 
Вибираючи декоративний матеріал на підлогу для свого офісу чи оселі, ви можете зіткнутися з деякими труднощами, пов'язаними з величезним асортиментом цієї продукції, представленим на сучасному ринку будматеріалів. Як тут не розгубитися? Виробництвом ламінату займаються багато компаній, як вітчизняні, так і зарубіжні. Крім марки, ці вироби відрізняються класом зносостійкості і своїми експлуатаційними якостями. 

На що потрібно звернути увагу при купівлі ламінату у Львові?

  • передбачувану інтенсивність експлуатації підлог
  • вологість в приміщенні
  • стиль оформлення інтер'єру
  • рекомендації виробника ламинатного покриття
  • вартість і дизайн декоративного матеріалу

Купити ламінат в інтернет магазині Львів

Згідно з міжнародною класифікацією ламинатное покриття можна розділити на 2 групи: на комерційний ламінат (Львів) і ламінат побутової. Якщо ви плануєте укладання нових підлог в житловому приміщенні, то можна придбати ламінат класу 31 або 32.
 
Термін служби ламінату 31 класу становить близько 10 років, однак його не рекомендується встановлювати у ванній кімнаті або на кухні. Найбільш поширеним є 32 клас. Для споживача він привабливий тим, що його можна укладати в квартирах і будинках з високим ступенем експлуатації підлог, а також в комерційних приміщеннях із середнім рівнем навантаження. Гарантійний термін даного виду матеріалу - 15-20 років. 
 
Якщо приміщення характеризується підвищеною вологістю, потрібно зупинити свій вибір на вологостійких видах ламінату. До них відносяться деревоволокнисті панелі щільністю не нижче 900 кг / м3 (33 або 32 клас), а також плити, які характеризуються підвищеним вмістом смоли. Магазин ламінату (Львів) реалізує продукцію даного виду.
 
Навіть якщо плита ламінату має захисний гідроізоляційний шар, не можна ні в якому разі забувати, що вона є виробом з пресованої деревини і паперу. Щоб уникнути попадання вологи в пластини, їх настійно рекомендується покрити шаром спеціального прозорого герметика.;
 
Для магазинів та офісів з високою прохідністю знадобиться ламинатное покриття 33 класу. Але це зовсім не означає, що комерційний ламінат не можна класти в житловому приміщенні. Навпаки, така підлога прослужить вам значно довше, ніж звичайний, виконаний з матеріалів 31 або 32 класу.

Придбання ламінату у Львові, Івано Франківську, Тернополі

Якщо ви шукаєте якісний ламінат (Львів), яке б відрізнялося не тільки привабливим зовнішнім виглядом, але і належною якістю і надійністю, рекомендуємо замовити вподобаний ламінат в єпіцентрі знижок. В інтернет-магазин Ламинат77 https://laminat77.kiev.ua/ поставляється продукція кращих вітчизняних і закордонних брендів, яка реалізується за дуже вигідними цінами