Ламінат в інтернет-магазині

Ви хочете купити ламінат недорого? Економія вітається! Наш інтернет магазин Ламінт77 пропонує купити ламінат (Київ по низьким цінам). Власні складські площі дозволяють значно знизити ціни ламінату комплектуючих, щоб ви змогли вибрати краще, не на шкоду сімейному бюджету.

Найповніший асортимент недорогих підлогових покриттів – в нашому інтернет магазині Україна. Зможете купити ламінат недорого українського, німецького, бельгійського, польського виробництва, з швидкою доставкою. Консультанти магазину швидко і оперативно організують доставку по Києву і в будь-яку точку України. Магазин працює з усіма найбільшими заводами виробниками, що виробляють недорогий ламінат. Купуючи недорого ламінат в нашому магазині ви можете бути повністю впевнені, що ціна - найкраща.

Як купити ламінат недорого європейської якості?

Інтернет магазин пропонує найкращий вибір від заводів Німеччини, Бельгії, Польщі. Демократичні ціни на європейську продукцію вам обов'язково сподобаються. Такі популярні і великі європейські заводи, як Tarkett, Balterio, Egger, Kronopol, Classen, Коростенский - завжди в наявності і доступні для продажу.

Купити найміцніший, найкращий ламінат в Україні

Інтернет магазин запропонує кращі колекції найдовговічнішою дошки для підлоги 32 класу, 33 класу, 34 класу зносостійкості за оптимальними цінами.

Ламінат визнаний найбільш екологічно чистим покриттям підлоги після підлог з натурального дерева. При цьому ціна ламінованої підлоги в 2-3 рази нижче, ніж ціни на натуральний паркет або масив деревини.

Виробництво ламінату грунтується на деревині другого сорту, зберігаючи лісові масиви від тотальної вирубки. При цьому сучасні види ламінату своїми технічними характеристиками перевершують традиційну дерев'яну дошку для підлоги.

Чому варто купити ламінат? Розглянемо його переваги:

  1. Ламінат випускають на основі вологостійкої HDF панелі. Він міцніше і більш стійкий до впливу вологи, ніж дерев'яна дошка.
  2. Ламінат за своїм зовнішнім виглядом перевершує дерев'яну дошку. Тисячі відтінків, сотні традиційних і незвичайних малюнків дерева.
  3. Захисне покриття 32, 33 і 34 класів забезпечить збереження бездоганного зовнішнього вигляду вашого підлогового покриття на довгі роки.
  4. Ламінат випускають з уже готовим замком, щоб швидко збірати без клею.

Технічні характеристики ламінату і порівняння з натуральними дерев'яними підлогами

  • Для виробництва використовується перероблена деревина 2 сорту, це 100% поновлюване джерело сировини.
  • HDF плити, з яких виробляють ламінат в 1,5-2 рази щільніше натурального дерева (800-960 кг. / М3) і мають кращі показники по вологостійкості.
  • Ламінат виконують вже з замком для збірки без використання клею. Монтаж набагато легше, ніж укладання дерев'яних підлог.
  • Термін експлуатації можна порівняти з дерев'яними підлогами, при цьому ламінат не потребуватиме додаткових робіт по догляду, не буде потрібно циклювання, додаткова лакування.
  • Величезний вибір кольорів і деревних фактур, ламінат часом набагато цікавіше, яскравіше, ніж натуральне дерево.

Підготовлено про ламінат спеціально для інтернет магазину Ламинат77 https://laminat77.kiev.ua/