ru ua

Зміна асортименту Ламината Tarkett 2017

Шановні клієнти та відвідувачі інтернет магазину Ламінат77 повідомляємо Вам, що з січня 2017 роки відбудеться зміни в колекціях ламінату Таркетт, а саме будуть виведені деякі декори цього ламінату. Дізнатися повний список декорів які не будуть надходити в продаж можна у консультантів нашого магазину.
 
Коли робите покупку того чи іншого декору і колекцій ламінат Tarkett рекомендуємо уточнювати наявність товару на складі компанії і можливість подальшого поповнення складу цими квітами. Починаючи з січня 2017 року деякі декор не будуть ввозиться в Україну офіційним імпортером, що може скласти деякі незручності при доборі необхідного кольору ламінату. Тому, перш ніж замовляти
уточнюйте які колекції і кольору зняті з виробництва
 
Повний список декорів які будуть виведені з продажу є у наших консультантів і по за просу буде надано кожному хто цікавиться.
Виведені декори будуть замінені новими колекціями і квітами ламінату Tarkett, що б як і раніше по максимуму задовольняти попит споживачів до цієї торгової марки. Незабаром все нові кольори і колекції з'являться в нашому інтернет магазині Ламінат77
 
Разом з тим, з огляду на постійно розвивається ринок підлогових покриттів і зміни уподобань покупців протягом 1-го кварталу асортимент ламінату Tarkett буде поповнено новими декорами і колекціями, про що ми повідомимо додатково.