ru ua

Ламінат Elesgo

Дорогі читачі нашого сайту, бажаємо вам вдалого дня і хорошого настрою. Сьогодні ми розповімо вам про німецькому ламинате, який випускається як у вигляді звичайних, так і у вигляді глянцевих ламелей. Йтиметься про ламінат Elesgo. Найбільшою особливістю даної торгової марки є те, що на заводі з виробництва ламінованого паркету Elesgo випускається більше 40 видів глянцевого ламінату який можна використовувати як ламінат на кухню, який став дуже популяних в Україні. З чим же пов'язана така популярність? Зараз ми розповімо про це більш детально.
 
1. Дзеркальний блиск
По-перше, Elesgo володіє воістину дзеркальним блиском. Ви завжди зможете відрізнити його від будь-якого іншого ламінату. Настільки унікальний блиск пояснюється наявністю корунду в верхньому шарі ламелі. За своєю хімічною структурою корунд нагадує алмаз. Настільки ж міцний і глянсовий. До речі, саме за рахунок корунду покриття Elesgo є дуже зносостійким.
 
2. Екологічно-чисте підлогове покриття
На відміну від більшості видів ламінату, Elesgo виготовляється з використанням акрилатних (екологічно-чистих смол). Звичайний же ламінат виготовляється з додаванням меламінових смол, які при нагріванні виділяють формальдегід, настільки шкідливий для здоров'я. Завдяки акрилатних смол Elesgo поєднується з усіма видами теплих підлог, оскільки при нагріванні не виділяє нічого.
 
3. Шумоізоляція
Завдяки ексклюзивному шару Laminopax даний ламінат став на 10 децибел тихіше, в порівнянні зі звичайним ламінатом. Дана властивість підлогового покриття помітно скоротить рівень шуму від сусідів знизу, а також знизить шум при ходьбі на каблуках.
 
4. Ексклюзивні декори
Багато хто здивується, але на заводі Elesgo в даний час проводиться більше 200 різних декорів ламінату. Серед яких, ви знайдете ламінат під різні сорти дерева, каменю і плитки. Вражає також і велика кількість одноколірних (монохромних) декорів. Найбільшою популярністю користуються такі кольори як білий, червоний, чорний, синій, фіолетовий, сірий, шоколадний, а також колір металік. На сьогоднішній день розробляються і інші декори, які стануть частиною нових колекцій. Крім цього, якість даного ламінату підтверджено Європейською асоціацією виробників підлогових покриттів. Elesgo це один з небагатьох видів ламінату, який володіє відзнакою «Блакитний ангел».
 
Більш детальну інформацію про даний ламинате ви зможете знайти на офіційному сайті Elesgo