ru ua

Ламінат в Одесі

Якісне покриття для підлоги - запорука довговічності на довгі роки. Саме тому в цій іпостасі все більше сучасних господарів воліють ламінат - міцний, надійний і привабливий на вигляд. Ламінатом застеляють підлоги в житлових будинках, комерційних приміщеннях і громадських місцях.
 
Також за допомогою ламінату в Одесі можна створити красиві акцент в інтер'єрі, помістивши його не тільки на підлогу, але у декоруючи стіни в якості основного облицювального шару. Але як знайти хороший ламінат і не помилитися у виборі серед великої різноманітності на ринку?
 
Якісний ламінат в Одесі
Зносостійкість. При виготовленні ламінату в Одесі, він проходить тест на стійкість до стирання. Цей процес проводиться за допомогою спеціального абразивного диска, який обертається з певною швидкістю.
 
При досягненні показників за кількістю обертань, можна судити про ступінь стійкості ламінату, яка демонструється в якісну характеристику - клас.
 
За зносостійкості існує 4 класи ламінату - від 31 по 34, кожен з яких демонструє різні терміни експлуатації. 34 найбільш стійкий до пошкоджень має найдовшу гарантію служби, а 31, відповідно, призначений для використання в умовах слабкого навантаження.
 
Купити ламінат у кращому інтернет-магазині Одеса
Безпека. Ламінат Одеса виготовляють на основі використання деревної плити, яка захищена ламінованим шаром і акриловими смолами. Це дозволяє ламінату бути невразливим при впливі зовнішніх факторів, таких як волога, вода і сонячні промені. При цьому, меламінові і акрилові смоли виробляються з додаванням формальдегідів. Як відомо, цей компонент є отруйним і його надмірне додавання для отримання більш стійкого ламінованого покриття призводить до негативного впливу на здоров'я людини. Немає певних стандартів за кількістю додавання формальдегіду, тому варто спиратися на європейські стандарти і надавати перевагу при покупці ламінат з виділенням формальдегідів Е1 і Е0.
 
Вологостійкий ламінат які варіанти вибору?
Ламінат в Одесі не поєднується з вологим середовищем, але його застосування, проте, часто концентрується в даних зонах. Тому виробники створили покриття, в якому присутні антибактеріальні компоненти. Вони не дозволяють вологості в приміщеннях впливати на структура ламінованої плити і утворюватися всередині цвілі і грибка.
 
Вологостійкий ламінат 32 класу рекомендовано використовувати в приміщеннях, де рівень вологості періодично підвищується або статично знаходиться на рівні, вище допустимого. Це можуть бути кухні і навіть ванні кімнати, а також неопалювані приміщення, де сирість досить висока.