ru ua

Ламінат в Україні - вивчаємо тонкощі покриття

Ламінат - це підлогове покриття, що складається з деревної плити і захисних шарів. Призначається для мощення підлог в різних побутових і промислових приміщеннях. Є альтернативою паркетної плитці.
 
Отже, що ж таке ламінат і чому останнім часом він так широко вживається в сучасних будинках? Ламінат - це багатошаровий матеріал, що складається з 4 куль, кожен з яких виконує певну функцію.
 
Перший шар - це стабілізуючий шар, який служить можна сказати каркасом або основою. Про його якості залежить міцність і надійність ламінату, він захищає саме покриття від пошкоджень і деформації. Деякі моделі вміщають в собі захисний слів разом звукоізолюючою підкладкою для поліпшення бар'єрних властивостей від зовнішніх звуків.
 
В якості другого кулі використовується деревоволокнистих (ДВП) або древесностружечная (ДСП) плита, просочена вологостійким складом. Від цього шару залежить якість і термін служби всього ламінату, до того ж, він виконує властивості шумо- і теплоізоляції. Плити з'єднуються між собою спеціальним замком, який передбачений конструкцією.
 
Третій шар - це декоративне покриття, виконане з паперу. На деревну плиту наклеюється паперовий шар з певним малюнком і забарвленням, що визначає декоративну функцію ламінату. Ламінат в Україні представлений в найрізноманітніших відтінках і фактурах, при його допомозі можна створити ілюзію дерев'яного, плиткового або мармурового підлогового покриття.
 
Ламінат в УкраінеПоследній куля - захисний, виконаний з смоли меламіну і акрилового покриття, від товщини якого залежить клас ламінату. Очевидно, що чим більше товсте покриття захисного шару, тим більше термін служби всього статі.
 
Класи багатошарового покриття діляться на 4 підвиди
Клас 31 - найбільш бюджетний вид ламінату, який підходить для покриття в приміщеннях з маленькою навантаженням на підлогу. Захисний шар смоли мінімальний, тому стійкість до стирання і протиударні властивості мінімальні, але відповідають стандартам. Ламнат 33 класу підійде для житлових квартир і будинків, де проживає невелика кількість людей. Термін експлуатації такого покриття близько 10-15 років.
 
Клас 32 - це універсально підлогове покриття для приміщень квартир, будинків, офісів, конференц-залів та кабінетів. Захисне покриття витримує достатні навантаження і здатне зберігати презентабельний вигляд близько 15-20 років. Якщо в квартирному приміщенні спальні і кабінету можна вибрати ламінат 31 класу, то для більш активних зон кухні, передпокої і вітальні, краще вибирати 32 клас. Співвідношення ціна-якість повністю виправдано.
 
Клас 33 - це покриття підлог з високим рівнем захисної смоли, яка запобігає візуальне состаривание і стирання ламінату. Ідеальний варіант для приміщень офісів і залів з великим напливом людей, прийомних, коридорів, торгових залів і фітнес клубів. Встановивши цей клас ламінату у себе вдома, ви робить надійне вкладення на дуже тривалий термін. Ціна цього ламінату на порядок вище, ніж на 32 клас в силу додаткових куль захисного Смольного покриття.
 
Клас 34 - це спеціалізоване покриття для промислових приміщень (цехів, коморах, торгових залів), в яких спостерігається постійний потік людей, вагова навантаження на підлогу - максимальна.
 
Які ж переваги ламінованого покриття?
На відміну від паркетного покриття, ламінат не потребує спеціальної полірування і покритті потрібними складами, щоб зберігати презентабельний вигляд протягом тривалого часу.
 
Ламінат можна піддавати вологому прибиранню, використовуючи спеціальні засоби і щадне обладнання, не викликаючи подряпин і набухання швів між плитами.
Захисне Смільне покриття дозволяє зберігати колір і первинний дизайн дуже довго, не вигорить на сонці.
Простий спосіб укладання, з яким може впоратися навіть майстер аматор, затівати ремонт у себе в квартирі.
Завдяки різноманітності відтінків і фактур, на підлозі можна зробити імітацію будь-якої фактури, від каменя до дерева.
У процесі ремонту, ви напевно задавалися питанням де можна купити ламінат в Україні швидко і доступно. Ми пропонуємо товари з нашого інтернет магазину, який поставляє якісний матеріал з рани країн: Бельгії, Польщі, Німеччини. Користуючись нашими послугами, ви отримуєте гарантію високої якості, приємне обслуговування і надійне покриття ваших підлог в будь-якому приміщенні. Зв'яжіться з нами за контактним телефоном, щоб зробити замовлення або уточнити будь-які параметри, що стосуються матеріалів. Ми завжди раді допомогти вам і джем замовлень на Ламінат77 вже зараз.