ru ua

Підкладка під ламінат

Купити підкладку під ламінат: лотерея або продумане рішення?
 
Сьогодні ламіноване покриття завоювало велику частину ринку і впевнено набирає обертів. А все тому, що ламінат доступний за ціною майже кожному покупцеві, легко монтується, а до того ж є безліч видів і візерунків на будь-який смак і під будь-який дизайн житла.
 
Здавалося б, головне завдання при покупці ламінату - вибрати найякісніший і такий, який ідеально «впишеться» в інтер'єр кімнати. Але багато помиляються на цей рахунок.
 
Не останню роль в довговічності підлогового покриття відіграє те, що знаходиться під ним. У нашому випадку це підкладка під ламінат, яка не тільки «продовжить життя» ламінату, але і зробить ваше життя комфортнішим і конфіденційної. Адже саме підкладка прибирає скрипи, поглинає шум і не дає розповсюджуватися звуку, а ще прибирає невеликі нерівності бетонної стяжки і утеплює підлогу.
 
Як правильно вибрати підкладку під ламінат?
 
Вибираючи ламінат, не полінуйтеся і виділіть годинку-другу на збір інформації про підкладках і на сам вибір потрібної саме вам. Від вашого вибору залежить не так вже й мало, адже «правильна» підкладка значно подовжить службу вашого ламінату, не дасть йому втратити свій первісний вигляд, а також вона значно впливає на мікроклімат в самому приміщенні.
 
Для того щоб купити підкладку під ламінат, необхідно враховувати, з якого матеріалу виготовлено «чорнове» покриття вашого статі і наскільки воно вийшло рівним. Також зверніть увагу на вологість в приміщенні і схильність до виникнення грибків і плісняви. Чи не маловажним фактом при покупці підкладки під ламінат є і призначення приміщення, куди буде укладатися ламіноване покриття, адже для дитячої кімнати, де будуть бігати діти босоніж і де точно буде підвищена динамічність, краще купувати екологічно чисту підкладку, яка буде прибирати скрипи і «продовжувати життя »самому ламінату. Якщо ж ви шукайте підкладку під ламінат на кухню або у ванну, де висока вологість, тоді варто зупиниться на іншому вигляді цього товару.
 
Яку купити підкладку, щоб заощадити і не потрапити в халепу?
 
Те, на що звертати увагу при покупці підкладки, ми усвідомили, а от яка саме підкладка під ламінат буде відповідати певним вимогам - варто розібратися.
 
Існує багато видів підкладок, але найпопулярніші з них підкладка «Тихий хід», пробкова, пенополіетіленовие і пенополістерольних.
 
Щоб купити підкладку під ламінат «Тихий хід» багато грошей не треба, але це одне з найвигідніших пропозицій на ринку, оскільки вона виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу і відповідає всім критеріям для гарної підкладки. Але головна її особливість - вона поглинає звук і прибирає скрипи, а також вирівнює поверхню бетонного покриття до 5 мм.
 
Пробкові підкладки будуть дорожче, але вони виготовлені з крихти дуба і приваблюють покупців своєю екологічністю і довговічністю. Але такі підкладки бояться вологи і не рекомендуються під систему «тепла підлога».
 
Що стосується пенополіетіленовие підкладки під ламінат, то вони підходять для любителів заощадити. Для них характерна висока вологостійкість і низька теплопровідність, до того ж вони майже невагомі, але добре заповнюють простір між підлогою і ламінатом. Але, як би не хотілося купити таку дешеву підкладку, варто ще раз подумати, адже вона недовговічна, швидко втрачає форму, а до того ж дуже чутлива до ультрафіолетових променів.
 
Самим універсальним варіантом підкладки під ламіноване покриття є підкладка з пінополістеролу. Вона цілком доступна за ціною, має хорошу звукоізоляцію, її можна використовувати під «тепла підлога», до того ж вона може приховати деякі дефекти підстави. Єдиний її недолік, який зупиняє багатьох покупців, - це те, що вона з часом може втратити первинну форму.
 
Отже, знаєте ви вже досить, щоб самі вирішити, яка підкладка під ламінат зможе зробити ваш підлогу ще краще і якісніше, але і не нашкодити сімейному бюджету. Щасти вам покупки!