ru ua

Вибір ламінату під колір стін, як підібрати ламінат під стіни

Під час ремонту суперечки і доводи про кольорову гаму приміщення зовсім не дивні. Але якщо кожен член сім'ї спирається на особисті переваги, а в загальному важко знайти порозуміння, можна звернутися спеціалізованим методам підбору кольорів. Найбільш важливими є відтінки стін і підлоги, їх гармонійне поєднання між собою. Існує 6 тонів, які рекомендується застосовувати для підлогового покриття при різній забарвленням стін.
 
Жовтий тон стін
Візуально розширює простір, як відомо, світла підлога і стіни. Використавши ламінат світлого відтінку з жовтим подтоном, це дозволить робити атмосферу в кімнаті м'якою і життєрадісною. При цьому, колір стін повинен перебувати в рамках теплої палітри, уникаючи холодних насичених кольорів.
 
Червоний тон стін
Сюди відносяться насичені відтінки червоного і оранжевого, що володіють більшою густотою і енергійністю. Цей варіант доречний для приміщень з теплі оформленням стін, але в більш насичених тонах, ніж в першому випадку. Допускається використання темних відтінків, адже червоний вишнею відтінків надає загадковості та екзотики.
Коричневий тон стін
Доречний для стін і меблів яскравих соковитих відтінків, як теплого, так і холодного подтона. Коричневий є свого роду нейтральним кольором, здатним врівноважити будь-яку колірну гамму. Варто вибирати темні земляні відтінки, щоб отримати максимальний контраст і навпаки.
Білий тон стін
Світлий ламінат підійде для контрасту з холодними стінами і меблями. Підлоги білого і сірого кольорів створюють повітряну атмосферу в приміщенні і добре його розширюють. Всупереч стереотипам, він практичний в житті, і входить в список трендових відтінків для обробки підлоги.
Сірий тон стін
Нейтральний сірий з холодним подтоном аналогічно коричневому служить точкою рівноваги для яскравих контрастів. Він також виконує роль спокійного полотна, тільки в світлій варіації. Якщо ви любите насичені світлі кольори, але простір кімнати аж ніяк аж ніяк не велике, краще вибирати саме сірі підлоги.
Чорний тон стін
Шляхетний темний колір підлоги надає розкоші в поєднанні з будь-яким кольором стін. Найбільш популярним вважається комбінування його з білими і холодними світлими кольорами, виграшно виглядає у великих приміщеннях.