ru ua

Як вибрати водостійкий ламінат для кухні?

Сьогодні одним з найпопулярніших покриттів для підлоги став ламінат і паркетна дошка. Якщо хороший паркет вимагає додаткових витрат, то ламінат по кишені кожному покупцеві, адже є безліч категорій з різною ціною і якістю.
 
Вологостійкий ламінат - відмінна альтернатива плитці на кухні або у ванній
Ще кілька років тому ламінат використовували частіше в офісах, але зараз він дуже популярний для використання в житлових приміщеннях. Ламінована підлога стали робити в вітальні, спальні, в коридорі і навіть дитячої.
 
Але після того як на ринку з'явився вологостійкого ламінат, це підлогове покриття почали використовувати навіть на кухні та у ванній.
 
Багато так і не вирішуються його брати через поширеної думки про те, що він «боїться» води. Звичайно ж, ті приміщення, де проливається багато води або висока вологість, вимагають особливих матеріалів для підлогового покриття. Якщо варіант з плиткою вам не підходить, тоді купити вологостійкий ламінат - ідеальне рішення. І нехай вас не лякає такий вибір. Час, коли ламінована підлога кукожілся і набухав після потрапляння на нього вологи, вже в минулому. Тепер кожному покупцеві по кишені якісний вологостійкий ламінат.
 
Які особливості вологостійкого ламінату?
В основі вологостійкого ламінату плита HDF. Для її виробництва використовується спеціально оброблене антибактеріальним складом деревно-волокниста полотно. Всі замки і стики, та й вся поверхня плити обробляються при виробництві вологостійким просоченням, щоб не дати волозі проникнути всередину.
 
Такий ламінована підлога стійкий до вологи, але, звичайно ж, з керамічною плиткою його не порівняти. Він зможе витримати не постійне, а тільки короткочасне потрапляння води або іншої рідини. Безумовно, у ванній ризик протекшей води на підлогу або раптово зламаною пральної машинки занадто великий, щоб купувати звичайний ламінат. Але якісний вологостійкий ламінат при правильному догляді за ним зможе порадувати вас своєю вишуканістю та красою тривалий час. Все залежить від того, яка якість ви виберете і скільки грошей готові за нього віддати.
 
Вибираємо вологостійкий ламінат кілька вірних кроків до вдалу покупку
Сьогодні дуже багато виробників ламінату серед іншого пропонують купити вологостійкий ламінат за доступною ціною, яка може не сильно відрізнятися. Але не поспішайте йти до першого ліпшого постачальнику. Щоб зробити правильний вибір і не витратити занадто багато коштів, варто звернути увагу на кілька важливих нюансів.
 
Якщо ви хочете купити якісний вологостійкий ламінат, а не яку-небудь підробку, тоді шукайте в назвах колекцій слово «aqua», що свідчить про те, що даний ламінат стійкий до потрапляння на нього вологи.
 
При виборі вологостійкого ламінату дуже важливий також його клас. Не варто брати ламіноване покриття такого типу нижче 32 класу. Оптимальний варіант - 34 клас .;
Величезну роль також для гарантії якості та довговічності грає виробник товару. Ні для кого не секрет, що ламінат німецького або, скажімо, бельгійського, виробництва служитиме довше, ніж його аналог з Китаю.
При покупці вологостійкого ламінату зверніть увагу на щільність плити HDF і коефіцієнт розбухання. У цьому вам зможе допомогти консультант в кожному будівельному магазині.
Гарантійний термін експлуатації вологостійкого ламінату повинен бути не менше 25-30 років. Якщо він менше, значить у вас в руках неякісний товар або, швидше за все, підробка.
Серед популярних і надійних виробників вологостійкого ламінованого покриття можна відзначити: ламінат Balterio, Witex, Classen, Kronospan, Tarkett, Quick-Step і інші.
 
Ламінат цілком підходить для кухні, ванній або інших приміщень, де ймовірність пролити воду вище, ніж де-небудь. Справа за вибором привернула вас марки і відповідним доглядом за покриттям. Намагайтеся не заливати підлогу, підтирати калюжі після себе в ванній і періодично проводите профілактику герметичності стиків - і ймовірність того, що ламінат прослужить вам стільки ж, скільки вказано на упаковці, з кожним днем ​​буде тільки рости. Сміливих вам рішень і вдалих покупок!