ru ua

Ламінат класи 21, 22, 23 і 31, 32, 33

Ламінат - що це таке і чому воно так називається. Одне з найпоширеніших підлогових покриттів. Ідеально підходить для підлоги в офісі, вдома, котеджі.
 
Купити ламінат у Києві оптом і в роздріб
Основним напрямком діяльності компанії «Ламінат 77» є продаж ламінованих матеріалів для покриття підлог Вашого будинку, котеджу або офісу. В асортименті нашої компанії Ви зможете знайти на підлогу покриття від різних виробників, таких як Tarkett, Egger, Balterio, А також у Вас є можливість купити ламінат в Києві як оптом, так і в роздріб. Найнижчі ціни і відмінна якість наданої продукції є пріоритетами нашої роботи, а тому купити у нас можна завжди легко і невимушено, двома натисканнями кнопок «в корзину» і «замовити». Нагадаємо, що всі види пропонованої продукції можна придбати не тільки в роздріб, а й оптом.
 
Інтернет магазин ламінату
Досить легко і просто за допомогою нашого інтернет магазину ламінату Ви можете здійснити покупку ламінату. Робиться це натисканням двох клавіш «в корзину» і «замовити». Для наших клієнтів перед покупкою реалізований розділ публікацій, де багато корисної інформації про роботу з ламінованим покриттям, його властивості та якості. Наш інтернет магазин ламінату готовий до якісного обслуговування нових клієнтів і підтримці взаємовигідних відносин.
 
Акція інтернет магазину ламінату
Спеціально для всіх наших клієнтів ми придумали і реалізували унікальну пропозицію. Акція інтернет магазину ламінату, допоможе Вам вибрати саме вигідне співробітництво. Часто відбувається так, що компанії довгий час змушують йти в збиток, співпрацюючи з компаніями підлогових покриттів, просто тому, що не знають і не отримували більш вигідних пропозицій. За допомогою акції інтернет магазину ламінат ми знайшли вихід з цієї ситуації. Чекаємо на Ваші дзвінки.
 
Слушна порада з укладання ламінату
Також ми прагнемо не просто реалізувати нашу продукцію, а й допомогти всім (не тільки клієнтам) правильно звертатися і використовувати ламінат. Безліч корисних порад пропонуємо подивитися на нашому сайті. Слушні поради про те як укласти ламінат, структура ламінату - все це на сторінках універсального інтернет магазину «Ламінат 77». Найчастіше наших покупців цікавить як правильно укласти ламінат. На це питання відповіли в статті. Статті також будуть з'являтися у міру надходження питань, звернень до нас. Із задоволенням будемо раді відповісти на них тут.
 
Ціни на ламінат в епіцентрі
Неможливо обійти цю тему стороною, так як нашими менеджерами, фахівцями, співробітниками було виявлено незвичайний показник попиту на ламінат в торговому центрі «Епіцентр». Провівши аналіз, можемо, з упевненістю поділиться ним з Вами, наші шановні читачі. Дізнайтеся ціни на ламінат в епіцентрі, або яким чином про них можна дізнатися.
 
Ламінат Tarkett - провідний бренд ламінованих покриттів.
Ламінат Tarkett (Таркет) широко поширений вид ламінованого покриття не тільки на території України, а й у всій Європі. Виробники щорічно модернізують технологію виробництва і підносять нам нові колекції свого продукту. Ламінат Tarkett - це той ламінат якому ми просто не могли не згадати в цій статті. Телефонуйте! Ми запропонуємо найвигідніші умови співпраці.
 
ламінат Egger
Нашими клментамі і жителями України в цілому, по достоїнству були оцінені переваги властиві ламінату - нині дуже популярного підлогового покриття. Наступні якості однозначно притаманні ламінату:
 
естетичність;
зносостійкість;
надійність;
міцність і простота в догляді.
А якщо вже говорити про торгову марку виробника ламінату Egger, тоді просто не виникає сумнівів про якість продукції. Чому ж серед споживачів, ламінат торгової марки egger настільки популярний? Відповідь також можна дізнатися на сайті компанії Ламінат 77.
Таблиця класів експлуатації ламінату
ламінат 31 31 клас - експлуатація підлоги в приміщеннях з невеликим навантаженням. Термін служби такої підлоги від 2-х до 3-х років. В умовах домашнього зберігання підлога здатна пролежати 11 років. Сьогодні в Україні найпоширеніший клас ламінату. Застосовується / використовується в офісних приміщеннях або в невеликих кабінетах.
ламінат 32 32 клас - експлуатація підлоги в приміщеннях із середнім навантаженням. Така підлога здатний прослужити від 3-х до 5-и років. В умовах домашнього зберігання підлога здатна пролежати 13,5 років. Встановлювати ламінат такого класу коштує будинку або ж в офісі.
ламінат 33 33 клас - експлуатація підлоги в приміщеннях з постійною і досить великим навантаженням. Термін служби такої підлоги близько від 5-и до 6-и років. В умовах зберігання 15-20 років. Найбільшою перевагою такого ламінату є те, що зовнішній вигляд ламінату буде залишатися незмінним максимально можливе для час.
ламінат 21 21 клас - такий ламінат має відслужила вже менше 2-х років. В Україні і Києві сьогодні, такий ламінат зустрічається рідко, і майже не встановлюється. Використовується в спальнях, коморах (місця зниженою експлуатації).
ламінат 22 22 клас - від 2-х до 4-х років служби. Також як і 21-й клас ламінату в Україні майже не використовується. В основному укладання такого ламінату відбувається в дитячих кімнатах.
ламінат 23 23 клас - від 4-х до 6-ти років експлуатації. Один з найбільш популярних форматів ламинатов в Україні до 2003 року. Застосовувався в тих же приміщеннях, де і інші двадцяті класи. Відрізнявся щодо підвищену міцність.